Malarstwo wodne Jarka Drążka w Domotece

Od 1 marca zapraszamy wszystkich miłośników akwareli na wystawę prac Jarka Drążka w Domotece. Artysta zaprezentuje pejzaże, motywy zwierzęce i weduty.

Spontaniczność natury geometrii, przestrzenna perspektywa miasta czy sielskie pejzaże z motywami roślinnymi i animalistycznymi to tylko niektóre obszary, które prezentuje artysta w swoich pracach. Obrazy powstały w technice akwareli i malatury, co pozwala na uchwycenie przelotnej chwili, refleksu świetlnego czy momentalności wrażenia głębokiego cienia.

Jarek Drążek, absolwent Instytutu Sztuk Pięknych na kierunku malarstwo i grafika warsztatowa, inspiruje się głównie podróżami. Prace Jarka Drążka znalazły uznanie w kilku zagranicznych galeriach a także u wielu nabywców prywatnych.

Wystawę będzie można oglądać we wnętrzach Domoteki przez cały marzec w godzinach otwarcia centrum (pn.- sb.: 10.00-21.00, nd.: 10.00-19.00).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.