Zapraszamy na inspirującą wystawę obrazów młodego artysty Artura Cieślara! Prace przedstawiają jaskrawo ubarwione, tajemnicze ptaki, które na pierwszy rzut oka przyciągają swoim egzotycznym pięknem. Jednak po chwili okazuje się, że dominującym elementem obrazu jest ich zimne, tajemnicze spojrzenie. Nasza najnowsza wystawa to uniwersalna opowieść o prawdziwych emocjach skrywanych za widowiskową fasadą, a ptaki służą w tej narracji jako metafora współczesnego człowieka.

Artur Cieślar jest poetą, reportażystą, podróżnikiem i malarzem zafascynowanym kulturą i duchowością Dalekiego Wschodu. W swojej twórczości, która obejmuje także projektowanie wnętrz, inspiruje się estetyką Azji. Artysta jest też autorem wywiadów i reportaży – „Kobieta metafizyczna”, „Czarny kot nocą” oraz „Listy do Małgosi. Jabłoń nadal kwitnie”.

Wystawę będzie można oglądać we wnętrzach Domoteki przez cały grudzień w godzinach otwarcia centrum (pn.-sb.: 10.00-21.00, nd.: 10.00-19.00).

Zapraszamy do Domoteki!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.