ImPOSSIBLE W DOMOTECE – WYSTAWA AUTORKI FENOMENALNYCH PORTRETÓW MAGDY UMER I URSZULI DUDZIAK  

Przez cały kwiecień zapraszamy na wystawę „ImPOSSIBLE” do Domoteki. To wyjątkowa okazja, żeby obejrzeć inspirujące obrazy i rysunki Laury La Wasilewskiej. Nasycone pastelowymi odcieniami obrazy zachęcają do zabawy kolorem i tworzenia we wnętrzach ciepłej, kameralnej atmosfery.

Prace Laury La Wasilewskiej to nietypowe portrety ludzi uchwyconych w codziennych sytuacjach malowane farbą akrylową na płótnie, rysunki wykonane piórkiem oraz autorski design. Styl Wasilewskiej odbiega w swej kolorystyce i kompozycji od modnych form. W jej twórczości dominuje przede wszystkim klasyka, wzbogacona ekspresyjnym melanżem pastelowych kolorów. Wystawa „ImPOSSIBLE” jest przeglądem dotychczasowego dorobku wielokrotnie nagradzanej artystki, uznanej twórczyni „realizmu ekspresyjnego”. 

Autorka zasłynęła w polskim środowisku artystycznym ilustracjami do książki Artura Cieślara „Kobieta metamuzyczna” (2014 r.), na potrzeby której sportretowała m.in. Urszulę Dudziak, Sławę Przybylską czy Magdę Umer. Artystka może poszczycić się również kilkunastoma indywidualnymi i kilkudziesięcioma zbiorowymi wystawami w Polsce i za granicą. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.