Odczarować zimę z wystawą malarstwa i biżuterii w Domotece

Już od 1 marca zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą doczekać się wiosny do obejrzenia nowej wystawy w Domotece. Tym razem goście będą mogli podziwiać obrazy i biżuterię inspirowane kolorami i formami przyrody.

Marcowa ekspozycja – Bio-filia – jest pochwałą kreatywności natury, która sama tworzy najpiękniejsze dzieła. Dla dwóch artystek – Marty Konieczny i Beaty Kwiatkowskiej – kształty, faktury i barwy otaczającego świata stały się bodźcem do tworzenia sztuki.

Beata Kwiatkowska, z wykształcenia oceanograf i charakteryzator, tworzy biżuterię i ceramikę. Dotychczas brała udział w licznych wystawach swojej twórczości. Jest członkiem Związku Artystów „Polska Sztuka Użytkowa”. W Domotece pokaże kolekcje ze srebra, pereł czy minerałów, formą przypominające elementy zaczerpnięte ze świata natury.

Marta Konieczny jest absolwentką warszawskiej ASP, która swoje prace pokazywała na wielu polskich i zagranicznych wystawach. Klienci Domoteki będą mogli obejrzeć jej obrazy olejne, przedstawiające fantazyjne łąki i organiczne kompozycje. Dzieła pokazują bogaty wachlarz barw i struktur występujących w przyrodzie, podkreślone indywidualnym stylem artystki.

Wystawa będzie dostępna na parterze Domoteki od 1 do 31 marca w godzinach otwarcia centrum: poniedziałek-sobota: 10.00-21.00, niedziela: 10.00-19.00.

Reportaż z wernisażu wystawy: https://youtu.be/Uk6LSTwXguA
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.