Serdecznie zapraszamy na wystawę „PLOPP 4.0 alfabet projektowania Oskara Zięty”. Inauguracja wydarzenia nastąpiła 15 marca w Domotece, dzień ten obfitował w liczne atrakcje i inspirujące zajęcia warsztatowe oraz wykłady. 

Swoją obecnością uświetnili go m.in. Krystyna Łuczak-SurówkaIgor Gałązkiewicz, Przemo Łukasik oraz sam Oskar Zięta. Dziękujemy wszystkim za obecność!

Niemniej jednak pragniemy przypomnieć, że wystawa jest ciągle obecna we wnętrzach Domoteki. Zapraszamy do odwiedzania i zgłębiania tajników powstawania PLOPPów oraz innych ikon designu, które wyszły spod ręki Oskara Zięty. 
Wystawę można oglądać codziennie w godzinach pracy centrum.

Zapraszamy do odwiedzania, robienia zdjęć i oznaczania nas na nich!
#plopp #alfabetprojektowania #domoteka #domotekainspiracje

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia na FACEBOOKU!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.