Bezpłatne porady architektów w Domotece

Urządzasz nowy dom, mieszkanie lub planujesz remont? Weź plan lub zdjęcie mieszkania, przyjdź do Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i porad, których przez najbliższe tygodnie udzielać będą profesjonalni architekci, projektanci i styliści wnętrz. Nasi eksperci doradzą Ci również, jeśli szukasz ciekawych rozwiązań do swojego mieszkania lub chcesz zmienić jego wystrój.

Cykl realizowany we współpracy z Polskim Centrum Architektury Wnętrz rozpoczął się w październiku i potrwa przez najbliższe tygodnie. 

Porad udzielać będą profesjonalni architekci m.in. Katarzyna Putka i Kama Chojnowska z insideArch, Agnieszka Żyła z Art of Home, Agnieszka Grajek - Better Home, Daniel Rogala - R-Design, mgr inż. arch. Maciej Szkiełkowski oraz Martyna Banaszczuk - B-Design. 

Uwaga: 11 listopada centrum jest zamknięte, więc w tym dniu konsultacje nie będą się odbywać.


 

Godziny konsultacji:
Poniedziałek - Piątek 12:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 19:00

 

Jeśli chcesz spotkać się z architektem o konkretnej godzinie, zadzwoń pod numer (22) 100 62 80 i zarezerwuj dogodny termin konsultacji.

Punkt konsultacyjny znajduje się  w foyer Domoteki.

Jeżeli chcesz poznać lepiej naszych ekspertów, śledź profil Domoteki na portalu facebook. Na nim co tydzień publikowane są krótkie filmy przedstawiające architektów. 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.