Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, którzy chcą nietuzinkowo i przytulnie wyposażyć pokój swoich pociech! Od 2 listopada w Domotece działa salon Sarenka o powierzchni 53 m kw. Nowy sklep znajduje się na parterze w sąsiedztwie Monetti, Top Kolor Design i Aleotti. 

W jego asortymencie można znaleźć meble dziecięce i młodzieżowe czołowych producentów z kraju i zagranicy, jak również materace, dekoracje i dodatki. Oferta obejmuje także regulowane biurka i krzesła, dzięki którym można stworzyć komfortowe miejsce pracy zarówno dla sześciolatka jak i nastolatka. Marka posiada swoje sklepy w Warszawie, Gdańsku i Olsztynie.

Zapraszamy do salonu Sarenka w Domotece!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.