Już 17 maja w Domotece nastąpi prezentacja raportu wzorniczego z Mediolańskich Targów Designu.

Wydarzenie rozpoczniemy prezentacją filmu z targów iSaloni w Mediolanie, wzbogaconego komentarzami znanych i cenionych projektantów oraz architektów (Maciej Karpiak, Oskar Zięta, Tomek Rygalik, Anna Wojczyńska, Michał Mazur, Daria Burlińska oraz Marta Niemywska-Grynasz). Następnie Michał Mazur wraz z Michałem Mrożewskim przedstawią raport wzorniczy, przygotowany przez Profundo PR dla Domoteki po wizycie na targach. Później Izabela Gemzała porozmawia z przedstawicielkami marek NAP, Aksonometria oraz Mebel Rust o ich wnioskach i wrażeniach po tegorocznych targach.

W drugiej części wydarzenia odbędzie się panel dyskusyjny pt. „Mediolan z perspektywy…”, podczas którego porozmawiamy z przedstawicielami SAW – Pawłem Sokołem (Exitdesign) i Rolandem Stańczykiem (RS Studio Projektowe) oraz innymi, cenionymi architektami i projektantami – Anną Wojczyńską (Vis A Vis), Rafałem Darskim (Pracownia Darski i Breymeyer) oraz Martą Niemywską-Grynasz (Studio Grynasz).

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie prasowe z okazji Dni Włoskich w Domotece!

Harmonogram:

10:00-10:25 Projekcja filmu na temat targów iSaloni z wypowiedziami znanych projektantów i architektów oraz wywiadu z Tomkiem Rygalikiem o tegorocznej współpracy z Cappelini i Ghidini 1961

10:30-11:10 Prezentacja raportu wzorniczego, przygotowanego po wizycie na targach iSaloni w Mediolanie

11:15-12:05 rozmowy o Mediolanie z Magdą Gąsiorowską (NAP), Agnieszką Pięterą (Aksonometria) i Anną Domin (Mebel Rust)

12:10-13.30 Panel dyskusyjny pt. „Mediolan z perspektywy…”

13:30 Włoski lunch


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.