Zapraszamy Państwa na otwarcie nowego salonu w Domotece! Marka Art Deco od ponad 30 lat wykonuje zabudowy meblowe na indywidualne zamówienie. Firma specjalizuje się
w produkcji ekskluzywnych mebli kuchennych, jak również wyposażeniem domów i apartamentów we wszelkie elementy meblowe. Meble Ar Deco wykonane są z dbałością
o każdy, nawet najdrobniejszy detal, z najlepszych dostępnych na rynku materiałów.

25 listopada o godz. 12 odbędzie się uroczyste otwarcie sklepu. Czeka na Państwa powitalny kieliszek szampana oraz przepyszne słodkości.
Salon znajduje się na pierwszym piętrze Centrum.

Zapraszamy do nowego salonu!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.