Zapraszamy do sześciu nowo otwartych salonów - Potrzuski, Sofacompany, Nolte, DOMO-SYSTEM, SENPO oraz Acero Polska. 


Potrzuski to pracownia stolarska z wieloletnią tradycją, oferująca robione na zamówienie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz eleganckie drewniane meble.  Znakami rozpoznawczymi firmy są dbałość o szczegóły oraz otwartość w podejmowaniu stolarskich wyzwań. 


Wśród nowych najemców znalazł się również duński sklep internetowy Sofacompany, oferujący skandynawskie meble wypoczynkowe tworzone przez własnych projektantów i posiadający własną linię produkcyjną. Salon w Domotece to drugi showroom firmy w Polsce.


Nolte to jeden z największych niemieckich producentów wyposażenia kuchennego. Firma oferuje swoim klientom wysokiej jakości meble kuchenne wykonywane na wymiar, na zamówienie, dopasowane do pomieszczenia, a przede wszystkim do potrzeb użytkownika. 


Nowy salon postanowił otworzyć również największy producent osłon okiennych we wschodniej Polsce, DOMO-SYSTEM. W bogatej ofercie  firmy znalazły się między innymi pergole, żaluzje, rolety, verticale, moskitiery, draperie, markizy, bramy garażowe oraz rolety zabezpieczające.


W salonie SENPO klienci Domoteki będą mogli zakupić komfortowe łóżka wykonane z wysokiej jakości surowców. W asortymencie nowo otwartego sklepu dostępna jest także szeroka oferta pościeli, stolików i szafek nocnych.


Ostatnim z nowych najemców jest polski producent wysokiej jakości szafek, komód, stołów, krzeseł i łóżek wykonanych ze stali nierdzewnej. Ze względu na dynamiczny rozwój firma Acero Polska, prowadząca do tej pory wyłącznie sprzedaż internetową zdecydowała się na otwarcie pierwszego sklepu stacjonarnego.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.