Meble VOX dumnie wkraczają w rok 2015 z pierwszym osiągnięciem. Kolekcja mebli młodzieżowych Spot by VOX została wyróżniona Dobrym Wzorem 2015 w kategorii Przestrzeń Dziecka i Pracy. Nagroda została wręczona podczas drugiej edycji Forum Dobrego Designu. Spotkanie było okazją do poznania czołowych twórców wzornictwa przemysłowego, architektów i projektantów wnętrz oraz producentów i dystrybutorów z różnych segmentów wyposażenia wnętrz.

Kolekcja Spot by VOX inspirowana jest ruchem i godzinami spędzonymi na placu zabaw, na huśtawkach i w budowanych tam bazach. Mobilność i dynamizm brył przywołuje wspomnienie dzieciństwa - gra w chowanego, indiańska wioska czy teatr cieni. Meble inspirujące dzieci do zabaw, swoja funkcjonalnością zachwycą rodziców. Sprawdź kolekcję tutaj.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.