Targówek Park i Domoteka zapraszają do Misiowej Krainy

3 czerwca, z okazji święta najmłodszych, Targówek Park łączy kreatywną zabawę z pozytywnym przekazem i uczy przyjaźni. W Misiowej Krainie dzieci namalują laurki, które trafią do potrzebujących dzieci. Będą też inne, rozwijające twórczość atrakcje, gry oraz zabawy.

Bawić się i pomagać

Pozytywnych postaw należy uczyć już od dziecka. Dlatego też Targówek Park inicjuje akcję łączącą wszystkie maluchy. Dzieci, które przyjdą w sobotę do Targówka, z pewnością polubią misiowy kącik plastyczny, centralny punkt wydarzenia - tutaj powstawać będą laurki z życzeniami. Gotowe prace najmłodszych klientów Targówek Park zostaną dołączone do maskotek i innych niespodzianek, które po zakończeniu imprezy trafią do potrzebujących dzieci. 

Targówek Park zachęcać będzie także do kreatywnego działania oraz uruchomienia twórczej fantazji. W Misiowej Krainie, młodsze i starsze dzieci, będą mogły wykonać bawełniany plecak własnego projektu. Do ich dyspozycji będą pisaki do malowania tkanin oraz krawcowa, która pomoże np. 
w doszywaniu misiowych uszu. 

Na miejscu będzie obecny także fotograf robiący najmłodszym zdjęcia z ogromną maskotką misia, przechadzającego się tego dnia po Parku. W misiowym kąciku będzie można od razu wydrukować wykonane przez fotografa zdjęcie. 

Nie zabraknie również słodkości w postaci muffinek z wybranymi owocami. Dodatkowo maluchy będą mogły wziąć udział w licznych grach i zabawach. 

3 czerwca w wybranych salonach obowiązywać będą także atrakcyjne rabaty. Ponadto, pierwsi klienci Targówek Park, którzy tego dnia dokonają zakupów za kwotę minimum 50 zł i zgłoszą się z paragonem do misiowego kącika, otrzymają w prezencie maskotkę (ilość maskotek jest ograniczona).

SPRAWDŹ ULOTKĘ RABATOWĄ

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.