NAJDŁUŻSZA SOFA ŚWIATA W DOMOTECE! 

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM 

W dniach 10-14 maja 2015 r. goście Domoteki będą mogli rozsiąść się wygodnie na najdłuższej sofie świata. Ponad 65-metrowa kanapa zaprojektowana przez duńską firmę BoConcept jest znana na całym świecie, a w maju odbywa tournée po Polsce. Z tej okazji Domoteka zorganizowała konkurs fotograficzny pt. „Siedzimy wygodnie”. Na zwycięzców czekają miłe upominki.

„Sofa projektu BoConcept jest przykładem komfortu i oryginalnego stylu, dlatego doskonale wpisuje się w ideę Domoteki. Inspirujemy klientów do otaczania się pięknymi przedmiotami, które ocieplają wnętrza ich domów i sprzyjają tworzeniu przyjemnej atmosfery. Zapraszamy wszystkich do Domoteki – usiądźcie wygodnie i weźcie udział w naszym konkursie fotograficznym. Na zwycięzców czeka pięć kompletów unikalnych designerskich kubków!” – mówi Aleksandra Wiener, kierownik marketingu, Domoteka i Park Handlowy Targówek.

Konkurs

Przyjdźcie ze znajomymi i rodziną obejrzeć, wypróbować i sfotografować się na najdłuższej sofie świata. Odwiedziła już Wielką Brytanię, Grecję i Stany Zjednoczone i wszędzie zasiadały na niej tłumy! W Warszawie będzie stała przed Domoteką przy ul. Malborskiej 41 od 10 do 14 maja. Zdjęcia inspirowane motywem „Siedzimy wygodnie” umieszczajcie na swoim Facebooku z hashtagiem #najdluzszasofa i #domoteka. Zapraszajcie znajomych do lajkowania swoich fotek – do wygrania pięć kompletów designerskich kubków od BoConcept! Rozstrzygnięcie konkursu po 14 maja.

Regulamin konkursu: https://www.facebook.com/notes/913904128667190/

Najdłuższa sofa świata

Wyjątkowy mebel autorstwa Duńczyka Andersa Nørgaarda bazuje na projekcie sofy Indivi 2. Składa się z 33 modułów, opiera się na 68 nogach i może pomieścić ponad 100 osób. Przed wizytą w Domotece sofa pojawiła się w Krakowie, gdzie była jedną z atrakcji miasteczka festiwalowego PKO OFF CAMERA. Wystąpi też na Mercedes-Benz Fashion Weekend Warsaw, w dniach 15-17 maja. Sofa powstała w 2008 r. i od tego czasu podróżuje po całym świecie. Brała udział m.in. w Najliczniejszej Angielskiej Herbatce u Harrodsa w Londynie, w Dniu Zakochanych w Atenach czy na Szybkiej Randce w Santa Monica.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.