Zapraszamy do Domoteki i do zapoznania się z ofertą naszego nowego najemcy! Salon marki Bizzarto mieści się w lokalu nr 52 na 1. piętrze i oferuje oryginalne sofy, fotele, dywany, stoliki okolicznościowe oraz unikalne przedmioty dekoracyjne. Tutaj urządzisz niepowtarzalny salon!

Projektanci Bizzarto łączą wiedzę o wzornictwie z doświadczeniem i pasją, dzięki czemu tworzą efektowne, wygodne i funkcjonalne rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie. Nad każdą kolekcją pracują doświadczeni projektanci, konstruktorzy i kontrolerzy jakości. Ty także decydujesz o wglądzie mebli do Twojego wnętrza – bogaty wybór tkanin obiciowych oraz skór pozwala klientom na dowolne i nieograniczone zestawianie barw, wzorów i faktur.

W Bizzarto kupisz także lampy takich renomowanych marek jak HK Living, Zuiver, Dark, Be Pure, It's About Romi i DutchBone, meble StoreBror, Kubikoff i Wood oraz dodatki Amiou Home czy Spell.

Zapraszamy do Bizzarto po fachowe porady i wyjątkowy design!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.