Z okazji naszych 10-tych urodzin zapraszamy na warsztaty i wykłady poświęcone wzornictwu, aranżacji i dekoracji wnętrz. Przygotowaliśmy również szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi. Obchody naszego jubileuszu odbędą się 24 i 25 września na terenie centrum wyposażenia wnętrz Domoteka. Imprezę poprowadzi Klaudia Carlos.

Wykłady
•„Jak przetrwać remont”, Tomasz Pągowski z programu Bitwa o dom”
•„Po co komu design?”, Krystyna Łuczak-Surówka
•„Pod przykrywką”, Katarzyna Czarnecka, Justyna Siesicka (zdrowe żywienie)
•„Aranżacja wnętrz”, Urszula Michalak, Katarzyna Betnarska, Dagmara Jakubczak
•„Home Staging”, Magdalena Podgórska, autorka blogu Szczypta Designu 

 

Bezpłatne warsztaty   

 • „Aranżacja wnętrz” – warsztaty wnętrzarskie, podczas których każdy uczestnik wybierze swój ulubiony styl i będzie komponować moodboard – specjalną tablicę wypełnioną designerskimi inspiracjami
 • „Kokedama” – zajęcia poświęcone tworzeniu modnych ozdób z roślin rosnących bez doniczki, w kuli mchu

 • „Old New Style” – prowadząca pokaże jak wykorzystywać farby kredowe w dekorowaniu drewnianych elementów wyposażenia wnętrz
  Warsztat rozpoczyna się o 12:00. Co godzinę będą prezentowane inne techniki stylizacji farbami kredowymi:
  - spękania przy pomocy farb kredowych i patynowanie,
  - malowanie strukturalne i kolorowy wosk, 
  - bielenie (kolorowanie drewna),
  - postarzanie przy pomocy przetarć,
  - malowanie strukturalne - w nowej odsłonie.
  Liczba miejsc ograniczona.

 • „Ministerstwo Dobrego Mydła” – uczestnicy będą tworzyć peeling do ciała przy użyciu naturalnych produktów

 • „Pod przykrywką” – warsztat kulinarny poświęcony zdrowemu odżywianiu

 • „Sztuka Ebru” – prowadząca wprowadzi uczestników w tajniki sztuki malowania naturalnymi farbami na wodzie

 • Warsztaty ceramiczne – uczestnicy wykonają gliniane naczynia

 • Warsztaty florystyczne – prowadząca pokaże jak tworzyć barokowe kompozycje kwiatowe do zdobienia wnętrz

 

Warsztaty dla małych i dużych

 • „Architektura szyta na miarę” – warsztat dla dzieci i rodziców pokazujący jak stworzyć dom dopasowany do potrzeb całej rodziny

 • „Bazgrołaki” – projektowanie własnych nadruków na torby

 • „Szmacianki” – maluchy będą mogły stworzyć literki z tkaniny pod okiem prowadzącej

Domoteka przygotowała także specjalną strefę dla rodzin z dziećmi, w której na najmłodszych czekają zajęcia plastyczne, baloniki i bańki mydlane. 

 

Pozostałe atrakcje
Podczas Urodzin Domoteki swoje produkty zaprezentują polscy designerzy którzy od lat współpracują z Targami Wzory - em.wu studio, Katarzyna Białek, PiesKot, Tamido i wielu innych. Wśród atrakcji znajdzie się także wystawa ceramiki autorstwa Izabeli Sawickiej, której prace można na oglądać na glinoteka.com. Wszyscy uczestnicy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle stworzonej w Fotomacie scenografii. Na gości czekają również atrakcyjne rabaty i promocje na produkty dostępne w sklepach Domoteki. 

Wszystkie wykłady odbędą się na scenie, a warsztaty będę prowadzone w specjalnie przygotowanych z tej okazji domkach oraz w strefie dziecięcej. „Ministerstwa Dobrego Mydła”, „Ebru”, „Aranżacja wnętrz”, „Kokedama”, „Pod przykrywką” oraz zajęcia „Architektura szyta na miarę” wymagają wcześniejszej rejestracji ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Zapraszamy!

HARMONOGRAM WYDARZEŃ

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.