Bizzarto to inspirujące salony meblowe. Znajdziesz tu kolekcje eleganckich mebli tapicerowanych oraz innych mebli, którymi urządzisz nie tylko salon. Nowoczesne i nieco bardziej klasyczne. Modułowe - więc możesz dopasować je do Twoich potrzeb i preferencji. Z funkcjami zwiększającymi komfort Twojego wypoczynku. Zobacz jak pięknie może wyglądać Twoje wnętrze. Bizzarto - spełniamy marzenia.

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble tapicerowane meble wypoczynkowe sofy narożniki sofy narożne fotele meble do salonu szafy meblościanki stoły krzesła ławy meble modułowe

BIZZARTO
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

570 240 965

prodesign.biuro@gmail.com


Parter

Aktualności związane z BIZZARTO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.