Willow House - to miejsce wyjątkowe. Łączymy w nim najnowsze trendy współczesnej sztuki aranżacji wnętrz z odwieczną sztuką wyplatania i tworzenia rzeczy niezwykłych. W Willow House na stałe zagościły tak doskonałe marki jak Accente, Lambert, LE KLINT, Cane-line, Ethimo, Stern, Ester&Erik, Sika-Design, Umbrosa i te, którym inspiracji dostarcza natura.
Zobacz pełny opis

Asortyment
meble ogrodowe meble do wnętrz artykuły wyposażenia wnętrz parasole ogrodowe donice do wnętrz donice obiektowe

Willow House
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

domoteka@willowhouse.pl


Piętro 1

Aktualności związane z Willow House

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.