Drzwi i podłogi VOX to największa sieć sprzedaży materiałów wykończenia wnętrz w Polsce. Od ponad 20 lat dokładamy wszelkich starań, aby produkty dostępne w naszych salonach odpowiadały na potrzeby Klientów.
Salon nasz mieści się w Parku Handlowym Targówek, na PARTERZE w Centrum Wyposażenia Wnętrz „DOMOTEKA”. W naszej ofercie znajdą Państwo panele podłogowe, podłogi drewniane, podłogi winylowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna, bramy garażowe i rolety oraz akcesoria wykończenia wnętrz, jak: klamki, listwy przypodłogowe oraz produkty dedykowane tylko dla naszej sieci.
Dbamy również o to, aby Klienci mogli korzystać z usług dodatkowych, takich jak transport produktów, pomiar czy porady architekta, a nasze własne certyfikowane ekipy montażowe gwarantują najwyższą jakość usług.

Oferta salonu w Centrum Wyposażenia Wnętrz „DOMOTEKA” zawiera wysokiej jakości produkty z kategorii paneli podłogowych, podłóg drewnianych, podłóg winylowych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz okien, bram garażowych i rolet zewnętrznych. Do oferowanych produktów salon posiada także akcesoria pozwalające na ich wykończenie i montaż.

 

 

Zobacz pełny opis

Asortyment
drzwi wewnętrzne drzwi zewnętrzne podłogi podłogi drewniane panele panele podłogowe okna klamki bramy garażowe parapety listwy przypodłogowe

VOX Drzwi i Podłogi
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa


Parter

Aktualności związane z vox drzwi podłogi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.