"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom koneserów nowoczesnego wzornictwa oraz życzeniom miłośników elegancji i komfortu, ponad 20 lat temu stworzono markę Vinotti. Jako lider w branży meblowej firma Vinotti oferuje szereg oryginalnych i niepowtarzalnych kolekcji mebli projektowanych we własnym studiu designerskim. Przy ich produkcji firma korzysta z pomocy największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie fabryk oraz z wiedzy i doświadczenia najbardziej uznanych fachowców z branży meblowej i wnętrzarskiej. Harmonia i prostota połączona została z estetyką a minimalistyczne, skromne i oszczędne w wyrazie rozwiązania kontrastowane są z ponadczasowymi trendami. W ofercie znaleźć można zarówno meble do sypialni, jadalni, salonu, jak i gabinetu. Idealnym dopełnieniem całości wnętrz są unikatowe artykuły dekoracyjne, od świec, poprzez etniczne rzeźby i figurki, wyszukane wazy, świeczniki, egzotyczne maty, współczesne obrazy, designerskie lampy, aż po kolekcje narzut, pościeli i ręcznie tkanych unikatowych dywanów. Pomysły kolekcji meblowych i dekoracji inspirowane są egzotycznymi podróżami, a wieloletnie doświadczenie pozwala zadbać o każdy, najdrobniejszy szczegół wykończenia. Firma Vinotti stara się także prowadzić działalność zgodnie z proekologiczną tendencją - stosuje specjalistyczne selekcje surowców, sprawdza ich pochodzenie, korzysta wyłącznie z ekologicznych plantacji chroniąc przyrodę i oferując jak najwięcej produktów pochodzenia naturalnego. Niewątpliwy sukces firmy jest rezultatem obranych celów i misji, aby z pracy uczynić pasję - sztukę kreowania, a z mebli niezwykłe elementy wystroju wnętrz, które nie tylko spełnią swoją praktyczną funkcję, ale również zachwycą kształtem, kolorem i fakturą. Na uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie atuty zostały docenione i po latach obecności na rynku firma przekonała do siebie nawet najbardziej wybrednych klientów, uzyskując Złoty Laur Konsumenta 2011 i miano Solidnej Firmy 2011. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszego niezwykle bogatego świata barw, kształtów, faktur i materiałów w naszych Salonach na terenie całego kraju, a także Europy Środkowo-Wschodniej. Wierzymy, że nasz gust i radość tworzenia pomogą nadać wyrazistości pomieszczeniom i podkreślą Państwa osobowość i styl."
Zobacz pełny opis

Asortyment
kolekcje meblowe meble wypoczynkowe artykuły użytkowe dekoracje materace stelaże kamień dekoracyjny

Vinotti Sp. z o.o. S.K.A.
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 313 00 89

vinottiwarszawa3@vinotti.eu


Piętro 1

Aktualności związane z Vinotti

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.