Firma SWALEN jest producentem mebli wypoczynkowych o wysokich walorach estetycznych i użytkowych. Produkowane przez nas meble, w oparciu o ponad dwudziestoletnie doświadczenie i dbałość o szczegóły, zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów.
 
W naszej ofercie znajdują się nowoczesne modele, projektowane według najnowszych trendów oraz meble klasyczne, charakteryzujące się ponadczasowym wzornictwem.
Do ich produkcji używamy najlepszych materiałów, dających gwarancję najwyższej jakości.
 
Marka SWALEN dysponuje siecią własnych salonów firmowych w 20 lokalizacjach, jak również od lat współpracuje z największymi sieciami meblowymi w Polsce.
 
Obecnie firma jest uznanym producentem mebli słynącym z precyzji wykonania swoich produktów oraz realizacji zamówień indywidualizowanych.
 
Serdecznie zapraszamy do salonów firmowych i zapoznania się z naszą kolekcją mebli.

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble wypoczynkowe kanapy sofy wypoczynki komplety wypoczynkowe

Swalen Swarzędz
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa


Piętro 1

Aktualności związane z Swalen

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.