Salon Space for All  oferuje ekskluzywne amerykańskie meble oraz przedmioty dekoracyjne dla domu i biura, zapewniając funkcjonalną i unikatową przestrzeń życiową.Współpracujemy z największymi amerykańskimi i angielskimi firmami, które słyną z wysokiej jakości oferowanych produktów oraz niepowtarzalnego designu.W  naszej ofercie znajdą Państwo meble amerykańskich marek CARACOLE, BERNHARDT czy NOVAZ, wyjątkowe żyrandole VISUAL COMFORT, ale również dzieła sztuki THROWBRIDGE, dywany SAFAVIEH  i mnóstwo innych artykułów wyposażenia wnętrz. 

Zapraszamy do salonu Space For All po inspiracje i oryginalny styl.

Zobacz pełny opis

Asortyment
Meble salon sypialnia jadalnia gabinet biuro oświetlenie lustra dywany pościel dodatki dekoracyjne

Space for All
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 331 00 41

warszawa@space-for-all.pl


Parter

Aktualności związane z Space for All

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.