Duńskie wzornictwo wprost pod Twoje drzwi.

Sofacompany jest duńskim internetowym sklepem meblowym, zatrudniającym własny zespół projektantów i posiadającym dział produkcji. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości duńskich mebli po konkurencyjnych cenach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu unikalnej koncepcji, polegającej na wyeliminowaniu wszystkich pośredników. W warszawskiej Domotece mieści się drugi i największy w Polsce showroom Sofacompany.

Zobacz pełny opis

Asortyment
sofy narożniki szezlongi fotele pufy krzesła stoły stoliki

Sofa Company
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa


Piętro 1

Aktualności związane z Sofa Company

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.