Firma SENPO powstała w połowie 2010 roku ale jej założyciele zdobywali doświadczenie przez kilka poprzednich lat. Dziś jesteśmy rozpoznawalną marką na rynku Polskim głównie dzięki niepowtarzalnym wzorom łóżek i dbałości o każdy nawet najmniejszy szczegół. 

Decydując się na oferowane przez nas produkty, dołożymy wszelkich starań by byli Państwo z nich zadowoleni. Współpraca z klientem to dla nas wyzwanie, któremu z miła chęcią stawiamy czoła. Dla wymagających kontrahentów istnieje możliwość wykonania zamówienia pod konkretne wymiary.

Nasi doradcy w salonach w  Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Zielonej Górze, Olsztynie i we Wrocławiu pomogą Ci dobrać materac i łóżko tak, aby Twój sen zawsze był komfortowy. Jest wiele czynników, jakie decydują który typ materaca będzie dla Ciebie najlepszy.

Zobacz pełny opis

Asortyment
sypialnia łóżka łóżka na wymiar materace kołdry poduszki stelaże

Senpo
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa


Piętro 1

Aktualności związane z Senpo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.