Firma SELENE jest spółką polsko - niemiecką istniejącą na rynku od 1999r. Głównym kierunkiem działalności naszej firmy jest sprzedaż wysokiej klasy produktów związanych z ergonomią snu. Oferujemy przede wszystkim komfortowe materace o właściwościach rehabilitacyjnych, wykonane z najnowszej generacji surowców posiadających atesty higieniczne. Obecnie, w 30 salonach SELENE w całej Polsce oraz Sklepie internetowym, możecie Państwo sami dokonać wyboru i skorzystać z fachowej pomocy naszych doradców. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom umożliwiamy skorzystanie z porad naszej fizjoterapeutki oraz dokonanie zakupów w sklepie internetowym. Głównym kierunkiem działalności naszej firmy jest sprzedaż wysokiej klasy produktów związanych z ergonomią snu. Oferujemy przede wszystkim komfortowe materace o właściwościach rehabilitacyjnych, wykonane z najnowszej generacji surowców posiadających atesty higieniczne. Stałe udoskonalanie i wdrażanie nowych technologii w naszej firmie zapewnia optymalny dobór materaca do użytku codziennego, jak również ma zastosowanie w profilaktyce przeciwodleżynowej. W salonach SELENE znajdziecie Państwo również szeroki asortyment podgłówków, łóżek drewnianych i tapicerowanych, stelaży oraz galanterii pościelowej zapewniającej zdrowy, wolny od niewygód sen.
Zobacz pełny opis

Asortyment
łóżka materace stelaże podgłówki akcesoria poduszki kołdry

Selene
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 331 04 11


Piętro 1

Aktualności związane z Selene

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.