"Nic nie cieszy bardziej niż delikatny uśmiech zadowolonego Klienta, który przechadza się po naszym sklepie, a słowa uznania, czasem nawet jasno deklarowanej miłości do naszego sklepu to kwintesencja naszego istnienia! Szukamy produktów, które się Wam przydadzą gdy będziecie robić nawet najbardziej wyszukane danie. Cieszy się nasze serce i rozpiera duma, gdy przychodzicie do nas, bo wiecie że ""jak nie w QFormie, to nigdzie"" nie znajdziecie rzeczy, której najbardziej w kuchni potrzebujecie. I tak bardziej ceniąc Waszą miłość do gotowania, niż nasze widzimisię stworzyłyśmy sklep, w którym każdy kto chce coś ugotować, znajdzie coś dla siebie."
Zobacz pełny opis

Asortyment
gotowanie kuchnia gadżety prezenty warszaty kuchenne garnki noże akcesoria do gotowania

QForma - praktyczna kuchnia
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 331 17 47

qforma.sklep@gmail.com


Parter

Aktualności związane z QForma

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.