Zajmujemy się produkcją wysokiej klasy mebli na indywidualne zamówienie. Tworząc wnętrza łączymy najnowsze trendy unikalne wzornictwo oraz funkcjonalność. Zaletą projektowanych mebli jest indywidualny charakter, wygoda i różnorodność. Wyprodukowane przez nas meble, są odzwierciedleniem pasji i doświadczenia naszych projektantów, konstruktorów i pracowników - bo każde wnętrze jest dla nas wyzwaniem.

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble na zamówienie meble kuchenne jadalnie garderoby szafy meble łazienkowe biblioteki gabinety komody szafki TV

Prestiż Meble
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

502-091-878

prestiz.prestiz@wp.pl


Piętro 1

Aktualności związane z Prestiż

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.