DRZWI I MEBLE NA MIARĘ FANTAZJI

Produkty Pracowni Stolarskiej Potrzuski to dary natury, które pod naszym snycerskim zacięciem stają się najbardziej wyrafinowanym wybrykiem natury, przekraczającym granice wybujałej fantazji. Ale to również wyczucie smaku, proporcji, stylu, jednym słowem – klasyczna harmonia.

Zdecydowana większość naszych wytworów jest autorska, nie ma tu miejsca na powielanie oferty rynkowej. Dysponujemy bardzo szerokim wachlarzem niecodziennych propozycji, od klasycznych, staroświeckich rozwiązań po najbardziej surowe, designerskie pomysły. 

Wykonujemy na zamówienie drzwi, garderoby, meble gabinetowe, boazerie płycinowe, cokoły przypodłogowe, a wszystko w oparciu o naturalne materiały z drewna, forniru i płyt drewnopochodnych.

Zobacz pełny opis

Asortyment
drzwi drzwi stylowe drzwi nowoczesne drzwi meble na zamówienie salon gabinet jadalnia sypialnia biuro

Potrzuski
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa


Piętro 1

Aktualności związane z Potrzuski

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.