"Asortyment Novelle to meble i dodatki o wyrazistym charakterze, świadczące o indywidualnych i sprecyzowanych gustach użytkownika, dostosowane do współczesnych wnętrz. Novelle podąża za aktualnymi trendami w modzie, a często samodzielnie je wyznacza. Naszą ofertę adresujemy do miłośników modnych wnętrz, którzy poszukują połączenia ponadczasowego szyku i modnej ekstrawagancji. Zadaniem Novelle jest aktualizacja klasycznych wzorów i nadawanie im modnych kostiumów. Novelle to jednak meble klasyczne, ale w zdecydowanie współczesnej formie. Meble Novelle są szyte na miarę. Fasony, materiały, wykończenie jest zawsze umiejętnie dopasowane do charakteru wnętrza i do smaku użytkowników. Zmiana wpisana jest w charakter Novelle - co sezon prezentujemy nowe wzory i nowe “kostiumy” mebli. Novelle wie, co w danym sezonie jest modne we wnętrzach: jakie kształty, tekstury, kolory. Oferta Novelle jest daleka od szablonu, konwencjonalności. Jak najdalsza od nudy. Zapraszamy do świata Novelle."
Zobacz pełny opis

Asortyment
saloniki fotele stoły krzesła hokery pufy panchety leżanki ławy biurka fotele gabinetowe stoliki konsole kominki dekoracje

Novelle
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 330 55 75

warszawa@novelle.pl


Parter

Aktualności związane z Novelle

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.