"NOTI to polska marka mebli wypoczynkowych, która powstała w 2005 wykorzystując 30-letnie doświadczenie właściciela - Ryszarda Balcerkiewicza oraz pasję i wiedzę z zakresu najlepszego, światowego designu. ""Po pierwsze design"" to hasło, które wyznacza działania podczas tworzenia każdej kolekcji - od procesu projektowego, przez proces produkcyjny, po sprzedaż. Marka współpracuje z najlepszymi, rodzimymi projektantami m.in.: Piotrem Kuchcińskim, Mikołajem Wierszyłłowskim, Tomkiem Rygalikiem, Tomaszem Augustyniakiem, Renatą Kalarus, Dorotą Koziarą, Jerzym Porębskim, Jerzym Langierem, Grzegorzem Niwińskim, Krystianem Kowalskim. Po raz pierwszy stworzyła też projekt z włoskim projektantem - Leonardo Talarico. Stale współpracuje z uczelniami artystycznymi - fotele Comfee oraz siedziska Bouli stworzone i wdrożone z sukcesem do produkcji ze studentami poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego. W tworzeniu nowych kolekcji ważny jest nie tylko efekt końcowy, ale także każdy etap procesu projektowania i produkcji - stąd właśnie dbałość o estetykę i funkcjonalność najdrobniejszych szczegółów oraz odpowiedni dobór materiałów. W efekcie powstają meble o nowoczesnej, niestandardowej, często zaskakującej formie, funkcjonalne, stworzone do kreowania przestrzeni mieszkalnych, hotelowych, czy biurowych. Każda kolekcja przywołuje inne skojarzenia i posiada odrębny charakter, a łączy je ten sam „gen designu”. Obicia mebli powstają z tkanin najlepszych producentów: Alcantara, Kvadrat, Gabriel. Marka NOTI jest również ambasadorem polskiego wzornictwa. Meble NOTI są stale obecne na najważniejszych wydarzeniach promujących polski design w Polsce i za granicą m.in.: Łódź Design Festival, Arena Design, Gdynia Design Days, Salone Internazionale del Mobile w Milano, DMY Berlin, 100% Design Londyn."
Zobacz pełny opis

Asortyment
meble designerskie meble nowoczesne sofy designerskie sofy nowoczesne

NOTI Sp. z o.o.
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 781 37 41

domoteka@noti.pl


Piętro 1

Aktualności związane z NOTI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.