Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Nolte. Projektujemy meble kuchenne na wymiar od ponad piętnastu lat. I wiemy jak to robić! W naszej ofercie posiadamy nowoczesne kuchnie niemieckie Nolte, szafy, sypialnie i meble na wymiar. Współpracujemy z najlepszymi w branży AGD: Siemens, Bosch, Miele, Franke

Towarzyszymy Wam na każdym etapie prac – poczynając od projektu, przez wybór stylistyki, kosztorys, dobór materiałów, aż po montaż. Słuchamy Was i proponujemy najlepsze rozwiązania uwzględniające możliwości techniczne i architektoniczne. Każdy projekt, to niepowtarzalna przestrzeń do realizacji potrzeb Klienta i naszych umiejętności.

Zapraszamy! 

Nolte Kuechen - studio Interio

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble kuchenne Nolte AGD kuchnie na wymiar szafy garderoby sypialnie meble niemieckie kuchnie

Nolte Kuechen
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

606 235 237

meble@interio24.pl


Piętro 1

Aktualności związane z Nolte

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.