Więcej, niż Państwo oczekują… W każdej branży są firmy, które wyprzedzają o krok oczekiwania klientów. Dla Państwa byliśmy pierwszą firmą prowadzącą salony firmowe mebli VOX, a później - znowu jako pierwsza i wtedy jedyna firma - rozpoczęliśmy ścisłą współpracę z IKEA w ramach projektu „Inter IKEA”. Otwierając kolejne salony kierowaliśmy się wygodą kupujących, łatwością dojazdu i transportu. Odpowiadając na Państwa życzenia wprowadziliśmy porady projektantów, własny transport, oraz montaż mebli. Dziś w naszych salonach znajdą Państwo: bardzo szeroką ofertę mebli najlepszych polskich producentów, wysokiej jakości meble importowane, pieczołowicie dobraną ofertę uzupełniających dodatków: obrazy, lampy, pościel, narzuty, porcelanę, inspirujące przykłady aranżacji połączone z pomocą projektantów. Tu nie chodzi o nas, tu chodzi o Państwa komfort i zadowolenie. Wyposażenie mieszkania, domu czy biura bywa sporym wyzwaniem. Nawet dzisiaj, kiedy oferty wydają się nieprzebrane, niełatwo pogodzić możliwości finansowe i marzenia o najpiękniejszym wyposażeniu mieszkania czy domu. Bo dom to znacznie więcej, niż przestrzeń, która wymaga aranżacji. To miejsce, gdzie przeżywamy małe przyjemności i wielkie radości. Od dwudziestu lat myślimy o Państwa komforcie i zadowoleniu. Dlatego nie poprzestajemy na meblach: pomagamy tworzyć indywidualną przestrzeń, która daje zadowolenie naszym klientom. Od dwudziestu lat służymy naszym klientom. Rozwijamy się tylko dzięki naszym lojalnym klientom. Oprócz wskaźników ekonomicznych mamy satysfakcję z uczestnictwa w Państwa wyborach, decyzjach i radościach.
Zobacz pełny opis

Asortyment
meble biurowe biurka fotele sypialnie materace stoły krzesła sofy jadalnie przedpokoje narożniki gabinety

Mościccy Sp. z o.o.
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 331 17 66

targowek@mosciccy.pl


Parter

Aktualności związane z Mościccy Meble

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.