"MISE - ROBIMY ŁAZIENKI, KUCHNIE... I WNĘTRZA. To znaczy, że możesz u nas zlecić: wykonanie projektu, kupić wyposażenie łazienek - wanny, kabiny, baterie, ceramikę, zamówić meble łazienkowe i kuchenne, dobrać płytki do łazienki, kuchni, salonu i tarasu, wykonamy meble do salonu, sypialni i wszystkie inne. A w ramach Pełnego Pakietu Usług wykończymy całe mieszkanie lub dom. Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem firmy Atlas Concorde, jednego z największych włoskich producentów płytek – gresów wysokiej jakości, glazury i terakoty. Zamawiając płytki tego producenta, projekt otrzymujesz gratis. Mise ma wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli łazienkowych i kuchennych. Dysponujemy szerokim zakresem materiałów. Rygorystycznie przestrzegamy standardów jakości. Działamy na rynku warszawskim od wielu lat. Nasi klienci są zadowoleni i chętnie do nas wracają. We wszystkie nasze działanie wkładamy pasję i po prostu serce. Dobieramy produkty do gustu i zapotrzebowania klienta. Dobieramy tak, żeby wszystko było do siebie dopasowane i ze sobą grało. Udzielamy fachowych porad. Ciągle się uczymy. - Najwyższa jakość - Meble na wymiar - Najnowsze trendy - Bogata oferta - Szybka realizacja - Korzystne ceny - Usługi wykończeniowe - Usługi instalacyjne "
Zobacz pełny opis

Asortyment
meble kuchenne meble łazienkowe meble na wymiar meble na zamówienie płytki ceramiczne płytki łazienkowe płytki drewnopodobne płytki podłogowe płytki na taras

Mise Polska Sp. z o.o.
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 559 11 31

domoteka@mise.waw.pl


Piętro 1

Aktualności związane z Mise

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.