Meblik to wyjątkowe, solidne i bezpieczne meble dla Waszego Dziecka!

Tylko Meblik posiada wyjątkową technologię trójwymiarowego grawerowania dowolnych kształtów na frontach mebli, co pozwala na ożywienie subtelnych wzorów. Łącząc takiego typu możliwości z wysokiej jakości powłokami lakierniczymi uzyskujemy niepowtarzalne efekty wzornicze. Mali użytkownicy mebli bardzo chętnie wodzą paluszkami w zagłębieniach wzorów.

Meble z trójwymiarowym grawerem otwierają świat wyobraźni nie tylko przy pomocy zmysłu wzroku. Dzięki wyjątkowej technologii, meble z grawerowanymi trójwymiarowo wzorami stają się kolejnym obszarem zabawy i rozwoju naszej Pociechy.

Najwyższa jakość mebli dla dzieci Meblik została potwierdzona wieloma certyfikatami i nagrodami. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Meble 2008, wyróżnienie w konkursie Diament Meblarstwa 2009, wyróżnienie w konkursie Świat Przyjazny Dziecku i wiele innych nagród to dowód, że nie tylko my - załoga Meblika - dostrzegamy solidność naszych produktów.

W trosce o dobro naszych najmłodszych Klientów oraz środowisko naturalne - jako jedyny producent mebli dziecięcych - stosujemy ekologiczną technologię malowania lakierami wodnymi. Stosowane w procesie produkcji farby są bezpieczne i bardzo wytrzymałe. Wykorzystując nowoczesną technologię uzyskujemy meble najwyższej jakości nie szkodząc środowisku naturalnemu.

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble dziecięce dziecko wzory

Meblik
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

531 143 367

domoteka@meblik.pl


Parter

Aktualności związane z Meblik

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.