Zapraszamy  na wirtualny spacer: http://www.vox.pl/public/VOX_Domoteka_Wycieczka

Salon Meble VOX w Centrum Domoteka to przede wszystkim oferta PREMIUM, w której obejrzą Państwo najnowsze kolekcje naszej marki - najnowocześniejsze meble dla dzieci i młodzieży Spot, Smart i Young Users oraz o wyjątkowo wysublimowanym designie 4 You. Dla miłośników klasyki czekają kolekcje Inbox, Classic, Hifi. Dla młodzieży Evolve i 2pir. Charakterystyką salonu PREMIUM jest wiele dodatkowych funkcji, których nie sposób spotkać w innych salonach meblowych czy wnętrzarskich. Strefa architekta, w której z pomocą naszych doradców i projektantów, każdy może nawet w całości zaprojektować swoje mieszkanie zupełnie za darmo. Strefa dziecka - podczas wizyty w naszym salonie dzieci mają możliwość, niezależnie od rodziców, rysować, grać w różne gry, bawić się klockami. Strefa relaksu - w której można usiąść, wypić kawę, obejrzeć telewizję, poczytać fachowe i nie tylko czasopisma. Zapraszamy do salonu już dziś. Nasi profesjonalni doradcy czekają na Państwa.

 

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble pokojowe sypialnie meble młodzieżowe biurka fotele artykuły dekoracyjne relaks materace

Meble VOX
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 670 36 01

warszawa_domoteka@meble.vox.pl


Piętro 1

Aktualności związane z Meble VOX

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.