"Firma Mebel RUST rozpoczęła działalność w 1968 r., zaś od lat 80. zajmuje się produkcją mebli kuchennych na zamówienie, co czyni ją jednym z bardziej doświadczonych producentów w branży. Zmiany ustrojowe końca lat 80. przyniosły firmie dynamiczny rozwój. W latach 90. wybudowano nowy zakład produkcyjny w Pludrach, zaś kolejne inwestycje w rozwój przestrzeni produkcyjnej i park maszynowy nastąpiły w 2008 r. Przedsiębiorstwo działa w segmencie średnim i premium, oferując swoim klientom produkty łączące nowoczesny design, innowacyjność wykonania oraz atrakcyjną cenę. Firma stawia na wykorzystanie nowoczesnych maszyn firm Homag, IMA i Cefla oraz obróbki ręcznej. Produkty: Obecnie firma oferuje trzy kolekcje produktowe: ELEGANCE Collection, SENSUAL Collection oraz AVANT-Garde Collection, w ramach których powstają rozwiązania szyte na miarę."

Zobacz pełny opis

Asortyment
kuchnia meble kuchenne

Mebel RUST
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 771 31 02

targowek@rust.pl


Parter

Aktualności związane z Mebel RUST

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.