Wyjątkowe miejsce. Przyciąga swoim oryginalnym wnętrzem, ale przede wszystkim jakością serwowanych dań. Starannie przygotowywane sushi charakteryzuje się świeżością i dużą ilością składników.

Nasi kucharze zabiorą Cię w podróż po smakach kraju Kwitnącej Wiśni, tutaj poznasz różne rodzaje sushi, od japońskiej klasyki po europejski fusion.

Zobacz pełny opis

Asortyment
healthy food fit zdrowie sushi lunch

Masashi Sushi
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

domoteka@masashisushi.pl


Parter

Aktualności związane z Masashi Sushi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.