Od 1959 roku na rynku meblarskim 

Firma Ludwik Styl została założona w 1959 roku przez Ludwika Twaroga, ojca obecnego jej właściciela Jacka Twaroga. Jako kontynuator tradycji rodzinnych od lat znajduje uznanie klientów, a swoją pozycję rynkowa buduje poprzez doskonalenie swoich wyrobów.
Dajemy klientom produkt najwyższej jakości. Naszym dążeniem jest stałe wychodzenie naprzeciw wymaganiom klientów i przewidywanie ich przyszłych oczekiwań. Dziś firma jest liderem na europejskim rynku mebli ekskluzywnych. 

Gwarancja niepowtarzalności 

Niemal każdy produkt wytwarzany jest na indywidualne zamówienie klienta pozwalając mu stworzyć własną kompozycję od projektu po dobór wybarwień, aż po szerokie możliwości wykończeń. Dążenie do perfekcji to nie tylko najwyższa jakość materiałów ale również technologie wypracowane przez lata doświadczeń oraz wykwalifikowani fachowcy, którzy nadzorują każdy etap powstawania mebla od momentu zakupu surowca, aż po produkt finalny.

Wyraź swój styl poprzez dodatki 

Znakomitym dopełnieniem mebli Ludwik Styl są wyjątkowe artykuły dekoracyjne, które zaczarują swoim wdziękiem nawet najbardziej wymagającego konesera. Eleganckie lampy, najwyższej jakości ręcznie zdobiona ceramika włoska, niebanalne wyroby z cyny oraz kryształ to tylko wstęp do niezwykłych dekoracji proponowanych w naszej ofercie, która już na etapie wyboru mebli daje możliwość komponowania przestrzeni zgodnie z własnym upodobaniem. 

Zobacz pełny opis

Asortyment
salon sypialnia jadalnia gabinet meble wypoczynkowe dekoracje

Ludwik Styl
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 331 17 90

ludwik_warszawa_domoteka@ludwikstyl.com.pl


Parter

Aktualności związane z Ludwik Styl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.