Laurastar oferuje nowoczesne, innowacyjne produkty, dzięki którym prasowanie staje się szybsze, łatwiejsze i bardziej efektowne. Dbanie o tkaniny i skrócenie czasu prasowania nawet o połowę to korzyści, które osiągniesz, korzystając z naszych profesjonalnych urządzeń. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, gdzie czekają na Państwa doradcy, którzy z przyjemnością zaprezentują możliwości naszych urządzeń oraz udzielą porad na temat właściwego prasowania wszelkiego rodzaju tkanin.
Zobacz pełny opis

Asortyment
systemy do prasowania żelazka na parę pokrowce akcesoria do prasowania akcesoria do czyszczenia generatory pary

LAURASTAR
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa


Piętro 1

Aktualności związane z LAURASTAR

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.