"Oferujemy kompleksowe oświetlenie: - domu - biura - restauracji - hotelu - obiektów architektonicznych Prezentujemy zróżnicowane wzornictwo, dopasowane do każdego stylu wnętrza. Dostawców wybieramy bardzo starannie, bazując na czołówce producentów polskich, włoskich, hiszpańskich, austriackich, portugalskich oraz wzornictwie krajów północy oraz Holandii, Danii i Niemiec. Koma Oświetlenie Największa oferta oświetlenia w Trójmieście prezentowana w naszych salonach w Gdyni i Gdańsku. Jesteśmy liderem na trójmiejskim rynku oświetleniowym od ponad 25 lat. Nasze atuty to wysoka jakość usług i produktów oraz profesjonalne doradztwo. Wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami i projektantami oświetlenia pozwala nam przedstawić starannie dobraną ofertę produktową. Nasi specjaliści dbają o to żeby zaprezentować Państwu najnowsze trendy w światowym designie. Jeśli na miejscu nie znajdą Państwo wymarzonej lampy nasi specjaliści służą pomocą w wyborze produktu ze strony internetowej lub dostępnych na miejscu katalogów. "
Zobacz pełny opis

Asortyment
oświetlenie łazienkowe oświetlenie designerskie lampy led kinkiety outlet oświetleniowy oświetlenie ledowe 

Przedsiębiorstwo Handlowe KOMA Maciej Mroczkiewicz
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 331 04 12

koma@koma.lux.pl


Parter

Aktualności związane z KOMA Oświetlenie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.