Założona w ubiegłym wieku firma JOOP! jest dziś rozpoznawalna na całym świecie. Oryginalny design i bardzo wysoka jakość produktów to znak rozpoznawczy tej marki. JOOP! dba, by wszystkie projekty zachwycały nie tylko swą elegancją, ale też prostotą oraz, co najważniejsze, niezbędną funkcjonalnością. W ofercie znajdziemy zarówno meble do salonu, sypialni czy jadalni, jak i dodatki. Akcesoria łazienkowe oraz ręczniki i płaszcze kąpielowe firmy JOOP! mogą być szlachetnym uzupełnieniem każdej łazienki.

Zobacz pełny opis

Asortyment
sypialnie jadalnie meble do salonu ręczniki płaszcze kąpielowe pościel akcesoria łazienkowe oświetlenie dywany

JOOP!
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

885 888 043

joop@jmbdesign.com.pl


Piętro 1

Aktualności związane z JOOP!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.