IWC Home to meble wyróżniające się niepowtarzalnym charakterem, stylem i wygodą. Stworzone po to, by zaspakajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Projekty IWC Home łączą ze sobą włoski oraz skandynawski styl, nie zapominając o walorach takich jak wygoda i funkcjonalność. Produkcja mebli odbywa się w Polsce, co w rezultacie gwarantuje przystępną cenę i niedługi czas realizacji. Stosunek ceny do jakości jest dużym atutem marki.

IWC Home to szeroki wybór narożników, sof, foteli, zestawów wypoczynkowych, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i upodobań. Szerokie wachlarze tapicerek, tkanin, skór naturalnych i ekologicznych sprawiają, że każdy mebel szyty jest „na miarę” i wedle gustu swojego nabywcy.

Jesteśmy bezpośrednim producentem, w związku z czym możemy zaoferować modyfikacje w ramach poszczególnych modeli, a także realizacje większych zleceń dla inwestorów, deweloperów, hoteli.

W produktach marki IWC Home stosowane są materiały najwyższej jakości, między innymi pianki wysokoplastyczne, pianki HR, sprężyny, pasy, systemy do regulacji zagłówków oraz podłokietników.

Zobacz pełny opis

Asortyment
salon sofa narożnik salon fotel wypoczynek zestaw wypoczynkowy

IWC Home
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

530-994-995

domoteka@iwchome.pl


Piętro 1

Aktualności związane z IWC Home

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.