Od wielu lat staramy się sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów. Posiadamy w swojej ofercie sprawdzony asortyment włoskich producentów, jak również wykonujemy meble pod każdy indywidualny projekt. W naszych salonach na ekspozycji posiadamy meble kuchenne, podłogi drewniane i warstwowe, schody, drzwi, jadalnie, szafy, zabudowy ścienne, meble wypoczynkowe, lampy, dywany i inne. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów.

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble wypoczynkowe jadalnie stoły krzesła meble włoskie meble na wymiar szafy komody drzwi wewnętrzne meble kuchenne podłogi schody dywany lustra ławy

Italmeble Warszawa D.Bałka J.Krasowski s.c
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

668 611 414

domoteka@italmeblewarszawa.pl


Parter

Aktualności związane z Italmeble

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.