"HOUSE&more tworzy unikalny styl i atmosferę̨, którą każdy może przenieść do swojego wnętrza i ogrodu. Jak przystało na salon typu concept store w HOUSE&more znaleźć można meble i akcesoria, które reprezentują wspólny estetyczny pomysł na urządzenie domu i jego otoczenia. Jest nim nowoczesna klasyka, a dokładnie bezpretensjonalny styl country w pochodzących z różnych stron świata odmianach - Hampton, prowansalski lub Shabby Chic. Do zwolenników wielkomiejskich klimatów adresowany jest eklektyczny i pełen glamouru styl nowojorski. Zaaranżowane w ponadczasowych trendach wnętrza są jasne, wypełniają je ciepłe kolory, delikatne desenie i naturalne materiały. Te składniki eleganckiego wystroju znajdują się w HOUSE&more, który oferuje kilkaset starannie wyselekcjonowanych modeli mebli i akcesoriów przeznaczonych do każdego rodzaju pomieszczenia. Są wśród nich artykuły najlepszych światowych marek, jak również unikaty wyprodukowane przez wykwalifikowanych rzemieślników w małych warsztatach na całym świecie oraz w Polsce. HOUSE&more tworzy unikalny styl i atmosferę̨, którą każdy może przenieść do swojego wnętrza i ogrodu. "

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble ogrodowe meble do wnętrz dodatki dekoracje tekstylia pledy poszewki na poduszki porcelana zastawa stołowa oświetlenie

HOUSE&more
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

600 678 107

domoteka@houseandmore.pl


Parter

Aktualności związane z HOUSE&more

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.