Sklep Livingroom to salon patronacki polskiego producenta mebli tapicerowanych DFM. Wszystkie meble powstają w fabrykach na Warmii. DFM jest czołowym producentem i eksporterem wysokiej jakości mebli, spółką z całkowicie polskim kapitałem. 

W ofercie Livingroom znajdą Państwo ponad 200 modeli sof, narożników i foteli oraz 200 rodzajów tkanin obiciowych i skór, w szerokiej gamie kolorów i wzorów, co daje niespotykane możliwości komponowania zestawów według własnego uznania i gustu. W ofercie również tkaniny Aqua Clean. Kolekcje mebli Livingroom wypełnią wnętrza urządzane w każdym stylu. Od minimalistycznego, nowoczesnego aż po glamour i rustykalny. Meble posiadają również, tak cenione przez klientów, funkcje spania, ruchome podłokietniki, zagłówki oraz elektrycznie wysuwane siedziska. O wygodzie sof i narożników świadczą również wypełnienia i różne głębokości siedzisk, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Oferta uaktualniana jest na bieżąco o nowe modele i rozwiązania techniczne.

W salonie znajdziecie Państwo ponadto meble z litego drewna litewskiej marki Optimata oraz skandynawski design w krzesłach i stołach Delta Chairs. Właścicielem sklepu jest firma Home Gallery sp. z o.o.

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble kanapy fotele narożniki sofy stoły łóżka lampy lustra

Home Gallery Sp. z o.o.
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 614 06 15

targowek@homegallery.com.pl


Parter

Aktualności związane z Livingroom sklep Home Gallery

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.