Tworzymy kompleksowe współczesne skandynawskie wnętrza dla dzieci i niemowląt. Wszystkie produkty FLEXA są zaprojektowane tak, aby stworzyć w pokoju dla dziecka bezpieczne i stymulujące otoczenie, które można zmienić i zaadaptować do ciągłych zmian w rozwoju młodego czowieka. Wykorzystujemy naszą wiedzę o dzieciach, by stworzyć rozwiązania funkcjonalne, zachęcające do zabawy i wytrzymałe a przy tym w rozsądnych cenach.

Zobacz pełny opis

Asortyment
meble dla dzieci biurka dla dzieci łóżka piętrowe łóżko ze zjeżdżalnią krzesło ergonomiczne

Flexa
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 762 40 33

msz.matitu@wp.pl


Parter

Aktualności związane z FLEXA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.