Firma Fantazje Okienne istnieje na rynku od 1996 r. Naszym celem jest stworzenie niepowtarzalnego wystroju wnętrza poprzez aranżacje okien. Odpowiednie dekoracje pozwolą nadać pomieszczeniu indywidualny charakter, zmienić optycznie wielkość wnętrza, podkreślić jego atuty lub zamaskować ewentualne niedoskonałości. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaprojektować każde okno tak, aby było oryginalne i w swoim stylu. Stworzyliśmy młody, dynamiczny zespół, wyróżniający się wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się wskazać najlepsze rozwiązania.
Zobacz pełny opis

Asortyment
aranżacja okien firany zasłony rolety żaluzje plisy verticale maty bambusowe panele przesuwne dekoracje okienne

Fantazje Okienne
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 331 13 75

fantazjeokienne@op.pl


Parter

Aktualności związane z Fantazje Okienne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.