"Firma Exclusive Lights oferuje sprzęt oświetleniowy. Firma została założona z myślą o klientach ceniących nowoczesny design na najwyższym światowym poziomie, ponieważ dobre oświetlenie to podstawa każdego wnętrza. Bardzo często jest także najważniejszym elementem dekoracyjnym i wpływa na charakter aranżacji wnętrza. W ofercie firmy dostępna jest szeroka gama opraw oświetleniowych, które będą pasowały do różnych wnętrz. Firma Exclusive Lights na rynku oświetleniowym działa od 1996 roku, od 2006 roku prowadzi również sprzedaż detaliczną w Centrum Handlowym DOMOTEKA (I piętro pawilon nr MS-57). W ciągłej sprzedaży oprawy oświetleniowe znanych i cenionych producentów z Włoch, Hiszpanii oraz Polski: Artemide, Vistosi, Fabbian, Foscarini, Axo Light, Masiero, Sforzin, Linea Light, De Majo, Panzeri, Lumina, Ingo Maurer, Luce Plan, Vibia, Estiluz, Massive, Eglo, Aquaform, Sinus, Sotto Luce, Micron."
Zobacz pełny opis

Asortyment
lampy oświetlenie lampy sufitowe lampy podłogowe kinkiety plafony lampy biurkowe lampy nocne reflektory halogenowe LED oprawy zewnętrzne

Exclusive Lights
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 331 17 14

office@exclusivelights.pl


Piętro 1

Aktualności związane z Exclusive Lights

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.