"ECCELENT to sieć ekskluzywnych salonów meblowych. Współpracujemy z najlepszymi fabrykami z Włoch, Polski, Chorwacji oraz Niemiec. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: - sypialnie z litego drewna - łóżka tapicerowane - łóżka kontynentalne - materace firm: Hilding, Janpol, Materasso, Magniflex - stoły szklane, drewniane i lakierowane - krzesła ze stali lub drewna - nowoczesne hokery - lakierowane oraz fornirowane meble do salonu"
Zobacz pełny opis

Asortyment
sypialnia salon łóżka tapicerowane łóżka kontynentalne materace stoły krzesła hokery

ECCELENT meble
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 331 11 20

domoteka@eccelent.eu


Piętro 1

Aktualności związane z ECCELENT meble

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.