Firmę DOMO-SYSTEM założyliśmy w 1992 roku. Od początku jej działalności zajmujemy się szeroko rozumianą produkcją osłon okiennych: żaluzji, rolet, verticali, plis, moskitier, draperii, markiz, bram garażowych, rolet zabezpieczających i wielu innych. Drugim profilem produkcyjnym firmy są zasłony, firany, rolety rzymskie, austriackie, panele, poduchy, narzuty oraz karnisze. Trzeci profil produkcyjny to produkty outdorowe tj. pergole, rolety screen, inteligentne rolety i żaluzje fasadowe.

Obecnie jesteśmy największym producentem osłon okiennych we wschodniej Polsce, a swoje produkty dystrybuujemy na terenie całej Polski oraz importujemy do innych krajów.

Rozwijając swoją firmę szczególną uwagę przywiązujemy do oczekiwań i opinii klientów. W oparciu o nie od 2004 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o markę Bożena Lisardi w której znajdą Państwo autorską kolekcję tkanin firanowych, zasłonowych oraz obiciowych.

Od 2010 roku nowością jest marka Domo Design. Oferujemy poprzez nią bogaty wybór mebli stylowych, prowansalskich i francuskich oraz dodatków do wnętrz.

Rok 2016 jest początkiem marki Pergosola. Oferujemy poprzez nią produkty takie jak pergole, rolety screen, inteligentne rolety i żaluzje fasadowe. Kompleksowo wyposażamy tarasy w całe niezbędne wyposażenie, które służy do korzystania z tarasu prawie przez cały rok. Swoją ofertę kierujemy zarówno do branży HoReCa, jak i klientów indywidualnych oraz architektów.

Nasze marki wyróżnia dbałość o design w doborze wzorów i rodzajów oferowanych produktów.

Mottem firmy jest zaspokojenie wysokich oczekiwań klientów, otwartych na nowe trendy inspirowane dobrym wzornictwem.

Zobacz pełny opis

Asortyment

Domosystem
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa


Piętro 1

Aktualności związane z Domosystem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.