„Nauczymy Was Spać”…to nasze motto z którym wychodzimy do Ciebie każdego dnia.
Piękny design łóżek, tapicerowanych lub drewnianych o stabilnej i trwałej konstrukcji.
Bogaty wybór dodatków: narzut, kocy, ekskluzywnych pościeli JOOP! Oraz Elegante.
Znajdziesz u nas również duży wybór kołder z delikatnego puchu od najlepszego polskiego producenta, jak również wiele modeli z wypełnieniem antyalergicznym.
Naszą specjalnością są materace najlepszych światowych firm. Posiadamy bardzo bogatą ekspozycję takich marek jak Tempur, Stearns&Foster, Sealy oraz PerDrormire.
Zapraszamy na filiżankę dobrej kawy, przy której pomożemy wybrać sypialnie Twoich marzeń…

Zobacz pełny opis

Asortyment
sypialnia materace łóżka kołdry poduszki pościel

Dla Spania
Odwiedź stronę www
ul. Malborska 41
03-286 Warszawa

22 33 10 073

sklep101@dlaspania.pl


Parter

Aktualności związane z Dla Spania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę IKEA Centres Polska S.A. z siedzibą w Raszynie 05-090, Janki, Pl. Szwedzki 3, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS pod numerem 84564, będącą administratorem tych danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez lub na zlecenie firmy IKEA Centres Polska S.A. Każda osoba posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 Dz. U. 2002.144.1204 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.